کد خبر: ۱۵۵۲۷
تاریخ انتشار:۱۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۱
نمایشگاه بین المللی هوا فضای روسیه ماکس2017
در حال حاضر نمایشگاه بین المللی هوا-فضای ماکس دارای جایگاهی پیشرو در میان نمایشگاههای برتر هوافضا در جهان است. هدف اصلی اجرای ماکس - نمایش فن آوری های پیشرفته روسیه و گشایش بازار داخلی روسیه برای انجام پروژه های مشترک با شرکای خارجی است.

ماکس تحت حمایت مستقیم ریاست جمهوری روسیه برگزار می شود. این امر نشانگر سطح بالای برگزاری نمایشگاه ماکس می باشد. در ماکس ارشدترین مقامات دولتی جهت مذاکرات و برقراری ارتباط در دسترس هستند. ماکس یک فرصت نادر برای آشنایی با نقطه نظرات متخصصین و تصمیم گیرندگان در مورد مسائل کلیدی در توسعه، تولید و فروش تجهیزات در صنایع  هوایی و نظامی می باشد.

ماکس یک دیدگاه جامع در خصوص اولویت ها و دستاوردهای شرکتهای هوا و فضای روسیه فراهم می کند. تنها در ماکس می توان نمونه های تجربی از هواپیماها و مجموعه سلاح ها و پروتوتایتهایی که به دلایل مختلف در خارج از کشو نمایش داده نمی شوند، را دید.

ماکس یک فرصت منحصر به فرد برای ایجاد ارتباطات چند سطحی و توسعه بیشتر همکاری صنعتی و پیدا کردن شرکای تجاری جدید برای متخصصان و تجار فراهم می کند. نقش نمایشگاه هوایی به عنوان مولدی جهت ایجاد ائتلاف های جدید و ایده های پربار، در سراسر جهان شناخته شده است.

ماکس در شهر علم و فن آوری هوافضای روسیه_ ژوکوفسکی در فرودگاه پایگاه مرکزی و تستهای پروازی کشور- انستیتو تست و تحقیقات پروازی با نام م.م. گروموف برگزار می شود. مهمانان می توانند با محل استقرار بزرگترین مراکز علمی، فن آوری، صنعتی و تست روسیه در مجاورت نمایشگاه آشنا شوند.

جایگاه قابل توجه در برنامه ماکس برگزاری همایش های علمی و سمپوزیوم های تحت نظارت انستیتو تساگی روسیه می باشد. دانشمندان و کارشناسان قادر خواهند بود تا در مورد مهم ترین مسائل پیشرفت موجود در صنعت و فن آوری های هوایی و فضایی در حال و آینده تبادل نظر کنند.