راه اندازی «پرتال جامع هوانوردی عمومی ایران» ؛ به زودی        عضویت در کانال تلگرام هیتنا      
کد خبر: ۱۲۴۵۹     تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۱:۴۴
حجت الاسلام حمید شهریاری در نشست خبری در خصوص برنامه های شورای عالی فضای مجازی برای شبکه های اجتماعی و پالایش سایت های اینترنتی گفت: مرکز ملی فضای مجازی قرار است در زمینه قانونگذاری شبکه های اجتماعی و سیاست گذاری فعالیتی را انجام دهد.
عضو حقیقی شورای عالی فضای مجازی تاکید کرد: تصمیم سازی و سیاست گذاری برای فیلترینگ سایت های اینترنتی برعهده شورای عالی فضای مجازی است و کمیته تعیین مصادیق که مسئولیت آن را دادستانی کل کشور برعهده دارد، این سیاست ها را اجرا می کند. کند اما اینکه چقدر از این کار انجام شده است دبیر این شورا باید در مورد آن اظهارنظر کند.

عضو شورای عالی فضای مجازی در مورد فیلترینگ فضای مجازی کشور نیز گفت: پالایش محتوا و فیلترینگ بحث گسترده ای است که یکی از مسئولیت های مهم شورای عالی فضای مجازی کشور بوده و در این زمینه رسیدگی به سیاستگذاری های این حوزه صورت خواهد گرفت.

وی خاطرنشان کرد: در این راستا سیاست گذاری و تصمیم سازی در بحث پالایش و فیلترینگ فضای مجازی کشور برعهده شورای عالی فضای مجازی خواهد بود و عملیات اجرایی این تصمیمات در کارگروه تعیین مصادیق فیلترینگ که مسئولیت آن برعهده دادستانی کل کشور است، انجام می شود.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد