راه اندازی «پرتال جامع هوانوردی عمومی ایران» ؛ به زودی        عضویت در کانال تلگرام هیتنا      
کد خبر: ۱۵۰۰۱     تاریخ انتشار: ۰۹ آبان ۱۳۹۴ - ۱۹:۲۵
شارژر USBIDI ویژگی هایی مانند شارژ دو برابر سریع‌تر دستگاه، افزایش طول عمر باتری و بهبود سلامت کلی باتری را ارائه می کند.

دستگاه های قابل حمل حضور پررنگی در دنیای مدرن امروز دارند که شکوفایی بازار لوازم جانبی گوشی های هوشمند و تبلت را توجیه می کند و در این میان شارژرها از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند. به تازگی شارژر جدیدی معرفی شده است که عنوان هوشمندترین شارژر جهان را یدک می کشد.

معرفی هوشمندترین شارژر جهان

به گزارش "گروه علم و فناوری" عصرایران، شارژر USBIDI ویژگی هایی مانند شارژ دو برابر سریع‌تر دستگاه، افزایش طول عمر باتری و بهبود سلامت کلی باتری را ارائه می کند. این محصول همانند یک کابل شارژ یواس‌بی عادی به نظر می رسد اما در واقع نمونه ای توانمدتر است. در ساخت بخش خارجی شارژر USBIDIاز مواد با کیفیت بالا و بادوام استفاده شده و این محصول به یک نشانگر ال‌ای‌دی و سرهای مغناطیسی مجهز شده است. انتهای کابل که به گوشی هوشمند متصل می شود دارای یک بخش حساس به لمس است.

معرفی هوشمندترین شارژر جهان

شارژر USBIDI دارای دو حالت هوشمند و سریع است. از حالت هوشمند برای همگام سازی دستگاه با یک رایانه و شارژ آن با آهنگ عادی استفاده می شود، در شرایطی که حالت سریع از تمام توانایی های شارژرUSBIDI استفاده کرده و دستگاه را با استفاده از بیشینه جریان 2.4 آمپر دو برابر سریع‌تر شارژ می کند.

معرفی هوشمندترین شارژر جهان

این دو حالت با لمس بخش انتهای کابل که به گوشی هوشمند متصل است قابل تعویض هستند و رنگ چراغ معرف هر یک از آنها است. رنگ آبی برای حالت هوشمند و رنگ قرمز برای حالت سریع در نظر گرفته شده اند. هنگامی که دستگاه به طور کامل شارژ می شود چراغ خاموش شده و عملیات شارژ به طور کامل متوقف می شود که از هدررفت انرژی و آسیب باتری جلوگیری می کند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
نظرسنجی
دلایل توسعه نیافتن هوانوردی عمومی در کشور را در چه می دانید؟
کمبود زیرساخت های مناسب
آشنایی محدود مردم با هوانوردی عمومی
عدم حمایت مناسب دولت
گستردگی غیرضروری مناطق پروازممنوع
عدم تمایل بخش خصوصی به سرمایه‌گذاری در هوانوردی عمومی
قوانین دست و پا گیر در این حوزه