راه اندازی «پرتال جامع هوانوردی عمومی ایران» ؛ به زودی        عضویت در کانال تلگرام هیتنا      
کد خبر: ۱۵۳۰۳     تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۸
اپراتور همراه اول ایده یکی از مشترکانش را در مورد سرویس آوای انتظار عملیاتی کرد که براساس این سرویس، مشترکان می توانند با در اختیار گذاشتن آوای انتظار خود برای پخش پیام تبلیغاتی، رایگان مکالمه کنند.

 این اپراتور اعلام کرد: با عملی شدن ایده یکی از مشترکان خلاق همراه اول که از طریق سامانه ثبت ایده دریافت شده بود، از این پس همراه اولی ها می توانند با شماره گیری # ۶۹۷۰* با در اختیار گذاشتن ۱۰ روز آوای انتظار خود برای پخش پیام تبلیغاتی، یک بسته مکالمه ۱۰ دقیقه ای رایگان دریافت کنند.

در این مدت کسانی که با آن مشترک تماس می گیرند به جای شنیدن بوق تماس یا آوای انتظار فعلی، پیام های تبلیغاتی را شنیده و در مقابل مشترکان از مکالمه رایگان لذت خواهند برد.

تفاوت این خدمت جدید با خدمات مشابه، در امکان مدیریت و منافع آن برای مشترک است. همچنین مشترکان به ازای ثبت نام در طرح، مکالمه رایگان درون شبکه دریافت خواهند کرد.

این اپراتور اعلام کرد: شرکت های تولید کننده و ارائه کننده خدمات و محصولات در ایران می توانند با استفاده از این رسانه جدید به کانال ارتباطی موثر و کارآمدی دسترسی یابند. تبلیغات پخش شده توسط این رسانه منحصر به مشترکان همراه اول نیست و تمامی مشترکان اپراتورهای دیگر و حتی تلفن ثابت نیز می توانند آن را بشنوند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد