راه اندازی «پرتال جامع هوانوردی عمومی ایران» ؛ به زودی        عضویت در کانال تلگرام هیتنا      
کد خبر: ۱۵۴۴۴     تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۴ - ۲۰:۴۱
در آستانه لغو تحریم‌های نفتی، نمایندگان چندین شرکت بزرگ نفتی جهان همچون شل انگلیس و توتال فرانسه برای مذاکره با مسئولان نفتی ایران به تهران آمدند.

در آستانه لغو تحریم‌های نفتی، نمایندگان چندین شرکت بزرگ نفتی جهان همچون شل انگلیس و توتال فرانسه برای مذاکره با مسئولان نفتی ایران به تهران آمدند.

بر این اساس نمایندگان شرکت‌های بزرگ نفتی جهان قرار است فردا در حاشیه کنفرانسی با مسئولان شرکت ملی نفت ایران و شرکت ملی نفتکش ایران درباره توسعه همکاری‌های دوجانبه دیدار و گفتگو کنند.

شصتمین سالگرد تاسیس شرکت ملی نفتکش ایران فردا در آستانه لغو تحریم‌ها با حضور حدود ٦٠٠ میهمان داخلی و خارجی در تهران برگزار می شود که در این مراسم ۳۰۰ نفر از مدیران و نمایندگان شرکت‌های بزرگ نفتی جهان از جمله شرکت‌های شل انگلیس و توتال فرانسه حضور یافته‌اند.

قرار است در حاشیه این مراسم گفتگوهایی بین مسئولان ایرانی و شرکت‌های نفتی خارجی درباره اجاره نفتکش‌های ایرانی، تامین پوشش‌های بیمه‌ای، خدمات حمل و نقل دریایی، تعمیرات، تامین قطعات یدکی و ... انجام شود.

در همین حال، علی اکبر صفایی مدیرعامل شرکت ملی نفتکش هفته گذشته در جمع خبرنگاران از بازگشت کشتی های نفتکش ایرانی به بازار اروپا در دوران پسا تحریم خبر داده و گفته بود: بر این اساس مذاکرات با تمامی شرکت‌های بزرگ نفتی جهان و به ویژه اروپایی آغاز شده است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
نظرسنجی
دلایل توسعه نیافتن هوانوردی عمومی در کشور را در چه می دانید؟
کمبود زیرساخت های مناسب
آشنایی محدود مردم با هوانوردی عمومی
عدم حمایت مناسب دولت
گستردگی غیرضروری مناطق پروازممنوع
عدم تمایل بخش خصوصی به سرمایه‌گذاری در هوانوردی عمومی
قوانین دست و پا گیر در این حوزه