راه اندازی «پرتال جامع هوانوردی عمومی ایران» ؛ به زودی        عضویت در کانال تلگرام هیتنا      
کد خبر: ۱۵۵۰۲     تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۹
در هفته‌ای که گذشت کالاهای «ماشین‌آلات و دستگاه‌ها برای خاک‌سنگ، سنگ‌معدن»، «قطعات منفصله جهت تولیدخودرو»، «ماشین‌های قالب‌گیری»، «ذرت دامی»، «ماشین‌های لفاف‌کردن » در صدر لیست کالاهای وارداتی به ایران از نظر ارزش(دلار)، قرار داشتند.

بر اساس آمار منتشر شده از سوی سامانه جامعه گمرک ایران، در روز چهارشنبه ۱۴ بهمن ماه، معادل ۹ میلیون و ۵۲۵ هزار و ۳ دلار کالای «ماشین‌آلات ودستگاه‌ها برای خاک‌سنگ، سنگ‌معدن»، به ایران وارد شده است و در این روز، این کالا از حیث ارزش (دلار)، در صدر لیست کالاهای وارداتی به ایران قرار داشته است.

همچنین در روز پنجشنبه، ۱۵ بهمن ماه «قطعات منفصله جهت تولیدخودرو»، با ارزش معادل ۱۳ میلیون و ۴۳ هزار و ۸۸۳ دلار از حیث ارزش (دلار)، در صدر لیست کالاهای وارداتی به ایران قرار گرفته است.

در روز شنبه ۱۷ بهمن ماه نیز از «ماشین‌های قالب‌گیری»، معادل ۴ میلیون و ۲۶۸ هزار و ۴۷۸ دلار به ایران وارد شده است و این کالا در صدر لیست واردات کالا به ایران از حیث ارزش(دلار)، قرار گرفته است.

همچنین در روز یکشنبه ۱۸ بهمن ماه، از کالای« ماشین‌آلات و دستگاه‌ها برای خاک سنگ، سنگ معدن و...»، معادل ۱۵ میلیون و ۹۸۳ هزار و ۵۲ دلار کالا به ایران وارد شده است و این کالا در این روز درر صدر لیست کالاهای وارداتی به ایران قرار دارد.

در روز دوشنبه ۱۹ بهمن ماه نیز، «ذرت دامی»، در صدر لیست کالاهای وارداتی به ایران قرار گرفته است؛ از این کالا معادل ۶ میلیون و ۵۴۱ هزار و ۶۳۲ دلار کالا به ایران وارد شده است.

همچنین در روز سه‌شنبه ۲۰ بهمن ماه نیز از کالای «ماشین‌های لفاف‌کردن »، معادل ۱۰ میلیون و ۲۳ هزار و ۲۰۳ دلار کالا به ایران وارد شده است و این کالا در روز سه شنبه در صدر کالاهای وارداتی به ایران قرار گرفته است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
نظرسنجی
دلایل توسعه نیافتن هوانوردی عمومی در کشور را در چه می دانید؟
کمبود زیرساخت های مناسب
آشنایی محدود مردم با هوانوردی عمومی
عدم حمایت مناسب دولت
گستردگی غیرضروری مناطق پروازممنوع
عدم تمایل بخش خصوصی به سرمایه‌گذاری در هوانوردی عمومی
قوانین دست و پا گیر در این حوزه