راه اندازی «پرتال جامع هوانوردی عمومی ایران» ؛ به زودی        عضویت در کانال تلگرام هیتنا      
کد خبر: ۱۵۵۲۹     تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۴
دبیر ستاد توسعه فناوری‌های نرم هویت‌ساز معاونت علمی ؛
دبیر ستاد توسعه فناوری‌های نرم هویت‌ساز معاونت علمی ریاست جمهوری گفت: در پرورش دانش‌آموزان، بهره‌مندی از فناوری نوین باید مورد توجه باشد.
دبیر ستاد توسعه فناوری‌های نرم هویت‌ساز معاونت علمی ریاست جمهوری گفت: در پرورش دانش‌آموزان، بهره‌مندی از فناوری نوین باید مورد توجه باشد. 
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، سیدمحمدحسین سجادی نیری دبیر ستاد توسعه فناوری های نرم هویت ساز معاونت علمی ریاست جمهوری در نخستین جشنواره حامد با بیان اینکه فناوری های نرم باعث ایجاد رفتارهایی در انسان می شود، عنوان کرد: این فناوری‌ها باید با بهره وری بهتر عرضه شوند و صنایع فرهنگی باید مورد توجه باشد.
نیری ادامه داد: حوزه محتوای آموزشی و نوآوری های نوظهور زیرمجموعه حوزه فناوری های نرم محسوب می‌شود.  اینکه بتوانیم در جامعه جهانی از فناوری های نرم برای دانش آموزان و معلمان بهره ببریم یکی از مسائل جدی در حوزه فناوری های نوین است.

دبیر ستاد توسعه فناوری های نرم هویت ساز معاونت علمی بیان کرد: آموزش و پرورش در کنار آموزش باید پرورش را مورد توجه قرار دهد و باید با استفاده از فناوری های نوین به این سو گام برداریم. تلاش می کنیم با برگزاری رویدادهایی در کنار نهادهای مختلف فناوری ها با توجه آن و پتانسیل قشر جوان بهتر شناخته شده و منجر به تولیدات بیشتر در این حوزه شود.

در ادامه این مراسم محمود علیگو قائم مقام سازمان دانش آموزی بیان کرد: باید تیم هایی داشته باشیم که مربی معلم و نوآور دانش آموز باشد. 
علیگو در ادامه سخنانش گفت: باید بر امر تربیت تاکید کرد چون مربی در تربیت و در مساله پرورشی معلم به وجود می آید.بهتر است با هوشیاری نسبت به آینده ای که تقریبا از آن اطلاع نداریم، به امر برنامه‌ریزی بپردازیم.

وی یادآور شد: هر فرد در حوزه نوآوری به فراخور آنچه مد نظرش است، یک پازل ذهنی دارد و انتظار داریم این پازلها آنقدر متعدد باشد که دانش آموزان بتوانند در آن قدم بردارند.
نخستین جشنواره حامد با هدف حمایت از مبتکران استادان و دانشجویان فعال در حوزه فناوری و اطلاعات و تولید محتوای الکترونیکی برگزار شد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
نظرسنجی
دلایل توسعه نیافتن هوانوردی عمومی در کشور را در چه می دانید؟
کمبود زیرساخت های مناسب
آشنایی محدود مردم با هوانوردی عمومی
عدم حمایت مناسب دولت
گستردگی غیرضروری مناطق پروازممنوع
عدم تمایل بخش خصوصی به سرمایه‌گذاری در هوانوردی عمومی
قوانین دست و پا گیر در این حوزه