Dizmo رابطی برای برقراری همکاری در فضای مجازی

Dizmo ، یک رابط دیجیتالی است که در فضایی مبتنی بر وب کار کرده و به کاربران این امکان را می دهد تا در سرتاسر دستگاه های مختلف و در فضای دیجیتال با یکدیگر کار کنند .

در حقیقت شرکت سازنده ی Dizmo از این محصول ، به عنوان ابزار گسترش همکاری یاد می کند که از آن به صورت آنلاین در مکان هایی مثل کلاس درس ، جلسات هیات مدیره و دفاتر کار ، می توان استفاده کرد و از یک صفحه ی هوشمند تشکیل شده است که به کاربر اجازه ی تماس و نزدیک شدن به این صفحه را خواهد داد تا بتواند در اندازه و محتویات آن تغییرات لازم را بدهد. این محصول با استفاده از SDK و API ارائه شده است و بر اساس c++ نوشته شده است و با ویندوز Mac OS X و Linux و Arduino و Raspberry Pi سازگار می باشد .

همچنین شرکت سازنده ی Dizmo ادعا می کند که بسیاری از چیزهایی که به صورت فیزیکی در اختیار ما بود ( مانند عکس ها ، نقشه ها ، کتاب ها و دایره المعارف ها ) هم اکنون دیجیتالی شده اند و Dizmo تمامی این موارد را با ابزاری ساده و قابل شهود و البته با قابلیت تغییر ، در فضای دیجیتال در اختیار کاربران قرار می دهد .

حال اگر بخواهیم به مزایای Dizmo اشاره کنیم باید گفت که : در Dizmo کاربران می توانند مطالب مورد نظر را بزرگ نمایند و با کنترل های gestura l که به سیستم اضافه کرده اند در محیط وب حرکت کنند و هم چنین می تواند در بین دستگاه های متعدد مشترک باشد و در نتیجه یک فضای چند منظوره دیجیتالی و تعاملی را برای کاربران فراهم می سازد و در کل می توان گفت که با وجود Dizmo می توان همزمان چندین کار مختلف را انجام داد مثلا در یک زمان می توان مطالب را بررسی کرده ، از آخرین اخبارها اطلاع پیدا کنیم و با دوستان خود هم تماس ویدئویی داشته باشیم.

در حال حاضر هم ، حامیان اولیه مبلغ 25 دلار آمریکا را ، برای فضای کاری دیجیتال dizmo ، در نظر گرفته اند که فعلا در آن ، از موارد SDK استفاده کرده اند و قرار است که در ماه ژوئن امسال عرضه گردد .

و با مشاهده ی ویدئوی زیر اطلاعات بیشتری را کسب خواهید کرد .